Без категорії

Як працюють офіційні дилери фабрики LasCavo

В 2015 р ми стали офіційними представниками меблевої фабрики LasCavo та залишаємося ними по сьогоднішній день. Наше співробітництво ґрунтується на взаємному контролі за якістю та виконанням своїх зобов’язань: виробник виготовляє комплекти та спостерігає за ціновою політикою, а ми надаємо сервіс та слідкуємо за дотриманням гарантій. Кожен з нас береже свою репутацію та допомагає тисячам сімей створити затишне, комфортне та функціональне помешкання. Ви отримаєте не лише якісні меблі потрібного дизайну та кольору, а й грамотно організований сервіс – від дзвінка до отримання замовлення.

Консультації професіоналів у меблевій галузі

Шукаючи меблі для своєї оселі, часто хочеться проконсультуватись у спеціалістів, які розуміються на якості та дизайні гарнітурів. Наша команда надасть вичерпну інформацію про будь-який комплект та допоможе створити найкращий ансамбль, враховуючи найменші особливості вашого помешкання. Придбанні меблі принесуть вам довгоочікуваний комфорт та затишок.

Чому вам потрібен такий консультант як ми:

  • отримаєте сучасні комплекти для кімнати будь-якої форми, площі та призначення, адже ми працюємо в меблевій галузі з 2006 року та знаємо всі нюанси;
  • придбаєте меблі під конкретний гарнітур та інтер’єр, вільно спілкуючись в телеграмі, відправляючи та отримуючи фото;
  • швидко знайдете зручні комплекти, враховуючи звички своєї родини;
  • придбаєте довговічні меблі під будь-який мікроклімат приміщення.

 

 

Ми підтримуємо ідею нашого виробника щодо створення сучасних меблів: вони повинні бути витвором мистецтва, гарно підкреслювати домашню атмосферу та робити помешкання більш функціональним. Вироби LasCavo не перевантажують помешкання, а навпаки, візуально його розширюють та наповнюють світлом. Завдяки правильно розташованому наповненню та підібраним модульним комплектам ваші побутові справи стануть легшими та приємнішими. Ви більше не будете витрачати зайвий час на прибирання, готування, накривання на стіл, тощо.

Як ми працюємо

Щоб замовити меблі, ви можете зателефонувати менеджеру, зв’язатися з ним по телеграму або заповнити форму замовлення на сайті та чекати дзвінка в найближчий час. В разі необхідності наш працівник запитає про деякі нюанси та вирахує ціну за доставку. Вибраний гарнітур відразу запакують та відправлять за вказаною адресою. Меблі ви можете забрати самотужки із наших складів, які знаходяться в смт. Жвирка та м. Луцьк.

Разом із меблями ви отримаєте:

  • гарантію 18 місяців;
  • можливість взяти вироби під замовлення, вибравши наповнення та колір гарнітуру із запропонованих варіантів;
  • спеціаліста або чітку інструкцію, за якою нескладно зібрати самотужки;
  • замовлення без цінових злетів, адже ми організовуємо прямі поставки від виробника.

Двосторонній контроль за якістю меблів та обслуговуванням покупців – ще одна гарантія отримати більше, ніж зазвичай.

Залишити відповідь