Що впливає на якість меблів під час виробництва?

Добротність меблів визначається декількома факторами – терміном експлуатації, екологічністю та стійкістю до навантажень, вологості, перепадів температур. Щоб випускати вироби гарної якості, мало дотримуватись технології виробництва – потрібно використовувати лише відбірні матеріали та сучасне професійне обладнання. Це таємниця фабрики LasCavo, меблі якої приваблюють не лише елегантністю, красивими кольорами та текстурами – вони практичні та безпечні у будь-якому сенсі.

Continue reading

Як працюють офіційні дилери фабрики LasCavo

В 2015 р ми стали офіційними представниками меблевої фабрики LasCavo та залишаємося ними по сьогоднішній день. Наше співробітництво ґрунтується на взаємному контролі за якістю та виконанням своїх зобов’язань: виробник виготовляє комплекти та спостерігає за ціновою політикою, а ми надаємо сервіс та слідкуємо за дотриманням гарантій. Кожен з нас береже свою репутацію та допомагає тисячам сімей створити затишне, комфортне та функціональне помешкання. Ви отримаєте не лише якісні меблі потрібного дизайну та кольору, а й грамотно організований сервіс – від дзвінка до отримання замовлення.

Continue reading

Дизайн меблів в сучасному стилі: тенденції та особливості

Вирвавшись з шаленої круговерті днів, хочеться відпочити в зручній смарт-квартирі або у просторій затишній кімнаті. Сучасні меблі допоможуть створити виняткову атмосферу спокою та полегшать ваші побутові справи. Вони не будуть обтяжувати приміщення химерним оздобленням, кислотними відтінками та масивними фасадами.

Continue reading