Ласкаво просимо на наш сайт

Хто ми?

Офіційне представництво фабрики "Lascavo" - компанія "Світ Меблів"

Ми, компанія Світ Меблів, є офіційними представниками компанії “Lascavo” – меблевої фабрики нового зразка, котра працює за сучасними канонами моди даної індустрії. Фабрика “Ласкаво” знаходиться у м.Київ, заснована у 2015 році проте ще до цієї дати мала довгу передісторію, про яку трохи згодом.

Наша компанія «Світ Меблів» почала свою роботу в 2006 році. Окрім фабрики Ласкаво, ми являємся офіційними представниками таких фабрик як сокальської фабрики «Летро», уманської фабрики «Світ Меблів» та білоцерківського виробника кухонних кутків «Бірюза Плюс». Загалом ми працюємо з 40 виробниками України та Європи. За більше ніж 14 років наша компанія встигла вирости до 4 офлайн магазинів у Львівській та Волинській областях та до штату в 30 працівників в відділах виробництва, продажів, логістики, маркетингу та монтажу.

Де наші меблі можна зустріти?

Досить часто наші меблі можна зустріти у дизайнерських smart-квартирах (адже саме таке житло найбільш популярне у молодих амбітних сімей, які вирішують жити окремо). Проте розмір тут не ключовий елемент, головне це бажання господарів, аби їх квартира виглядала сучасно. Також ми не стверджуємо, що наша цільова аудиторія лише молодь в плані віку, адже якщо ти піклуєшся про стиль за затишок свого дому, слідкуєш за тим що модно сьогодні, вітаємо ти точно молодий! Молодий, це стан духу, це плани на майбутнє, це бажання ставати кращим і покращувати все навколо себе. Якщо ти такий, значить наші меблі для тебе.

Чи варто довіряти посереднику?

Ми у 100% випадків надаємо сервіс, а також гарантії які ви можете отримати від виробника. Ще цінова політика, яка повністю контролюється виробником. У нас завжди актуальні пропозиції, а в каталозі лише меблі останніх колекцій. Телефонуйте нам, з радістю відповімо на питання, та підберемо ідеальні меблі Вашої мрії.

трохи конкретики

02. Детальніше про фабрику

Репутація набута за 19 років цінніша за будь-що. Ім'я - наше все!

Історія у сфері виробництва меблів для засновників “LasCavo” почалась ще у 2001 році з маленького виробничого цеху, яке сьогодні заведено називати домашнім, або ще модніше – крафтовим. Власне “LasCavo” – це дочірня гілка виробництва створена для молодих, модних та сучасних людей, для яких зовнішній вигляд стоїть на одній сходинці поряд з якістю. Якщо оперувати цифрами, то наше виробництво розкинулось на територію понад 9 га. Тут працюють 3 цехи з виготовлення меблів повного циклу.

Виробництво облаштоване найсучаснішими станками світового зразка: Homag, Holzma, SCM, Morbidelli. Середній досвід роботи одного працівника 3 роки. Можете бути впевнені у якості продукту, який отримаєте!

Ми давно отримали репутацію надійного виробника і звичайно, дуже нею дорожимо. Ще б пак, адже постійно проводимо модернізацію обладнання. Також проводимо постійний контроль якості, матеріалів і збірки продукції. Обов’язково використовуємо екологічно чисті матеріали, для виготовлення меблів, які відповідають всім нормам, що підтверджується сертифікатами.

Також наша продукція представлена далеко за межами України. Експортуємо меблі в Казахстан, Грузію, Росію, Молдову, Литву, Латвію, Естонію, Болгарію, Туркменістан, Таджикистан, Киргизстан.

Віталій Тростянчин– керівник